درباره شرکت بازرگانی آوا زمان ماندگار

شرکت بازرگانی آوا زمان ماندگار، در سال 1391 ، در راستای توسعه فعالیت های خود، با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت اوماکس در ایران، این برند معتبر را پس از سال ها به صورت رسمی و حرفه ای وارد بازار ساعت ایران کرده است و سعی دارد همگام با تغییر در سلیقه و رفتار مصرف کنندگان، با کیفیت ترین خدمات ممکن را ارائه دهد.
پس از 5 سال همکاری بسیار اثر بخش شرکت آوا زمان ماندگار و شرکت اوماکس، تلفیق بیش از 60 سال تجربیات ارزشمند مدیریت شرکت آوا زمان ماندگار در کسب و کار ساعت در ایران و پتانسیل های مثبت مجموعه اوماکس، منجر به پیشرفت های خیره کننده ای در کلیه جنبه های تجاری این برند، نه تنها در ایران، بلکه در کشورهای دیگری که اوماکس در آنها نمایندگی دارد گردید. به طوری که در سال 1396 همزمان با برگزاری سمینار با شکوه شرکت آوا زمان ماندگار، اوماکس در بیش از 300 نمایندگی فعال که شامل بهترین و معتبرترین فروشگاه های ساعت در ایران می باشند، در کنار عالی ترین برندهای ساعت در جهان عرضه گردید.
برند ساعت اوماکس تمامی پارامترهای یک کالای مشتری پسند را داراست، برندی بین المللی دارای تاریخ و فلسفه، طراحی زیبا، قیمتی مقرون به صرفه، کیفیت فنی عالی به طوری که با برندهایی با چند برابر قیمت خود برابری میکند، شبکه خدمات پس از فروش بسیار حرفه ای، متعهد و مشتری مدار که مشتری را جزئی از خانواده خود می داند. به همین دلیل در این سال ها برند ساعت اوماکس موفق به جذب سهم قابل توجهی از بازار ساعت ایران جهان، نسبت به رقبای خود شده است.

 

برند اوماکس

شرکت مونترس اوماکس اس ای (Montres Omax S.A.) در سال 1946 میلادی با تلاش در جهت تبدیل شدن به یکی از شرکت های رهبر در صنعت ساعت جهان، در کشور سوئیس تاسیس شد.
در ابتدا تمرکز شرکت بر روی ساعت های اتوماتیک و برای بازار های کشورهای خاورمیانه و شبه قاره هند بود و حتی در یک برهه زمانی تبدیل به بزرگترین صادر کننده ساعت کشور سوئیس از لحاظ تیراژ تولید شد.
در سال 1972 یکی از طراحان برجسته ساعت در آن برهه از زمان به نام André le Marquand ، مدل مشهور SPACE MAN را به کارگیری موتور اتوماتیک ETA طراحی کرد. این کلکسیون جدید پیشگامی برای طراحی های جدید ساعت شد و به عنوان مکتبی نو در طراحی ساعت در موزه هنرهای مدرن در شهر نیویورک به نمایش درآمد.

 

André le Marquand

André le Marquand

 

اوماکس در طول زمان به طور موفقیت آمیزی رشد کرد و بازار خود را در 5 قاره جهان گسترش داد بطوریکه در حال حاضر در 127 کشور جهان نمایندگی دارد. اوماکس هم اکنون متمرکز بر ساعت های با سیستم های کوارتز و اتوماتیک می باشد و عمدتا موتور محرک ساعت های خود را از شرکت های میوتا (MIYOTA) و اپسون (EPSON) ژاپن تامین می کند.
اوماکس یک برند تجاری ثبت شده است که با هدف تولید ساعت های با کیفیت بالا، قیمت مناسب و در تیراژ تولید بالا، سال هاست که در سطح وسیعی در جهان فعالیت می کند و فروش کنونی مدل های مختلف آن در جهان بالغ بر یک میلیون عدد در ماه می باشد. اوماکس دارای مدل های بسیار متنوع در تیپ های گوناگون می باشد بطوریکه برای هم گام بودن با تغییر سلیقه مشتریان خود در سراسر جهان، ماهانه بیش ار 50 مدل جدید به بازار ارائه می دهد.
اوماکس به همه مشتریانش به عنوان اعضای خانواده خود می نگرد لذا سعی میکند با ایجاد ارتباطات صادقانه و ارائه خدمات با کیفیت بالا، محصولاتی با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت ممکن ارائه دهد.